Automechanik

Miesto práce: Slovensko Košický kraj okres Košice - okolie Moldava nad Bodvou Obrancov mieru 9 04501

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: pracovný pomer na neurčitý čas

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 € za mesiac

Publikované: 01/30/23

Údaje o pracovnom miesteNáplň (druh) práce

• servisovanie a oprava motorových vozidiel – výrobkov obranného priemyslu.
• diagnostikovanie porúch na motorových vozidiel – výrobkov obranného priemyslu.
• vykonávanie manuálnej údržby a servisu.
• obsluha strojov a zariadení pri servírovaní a opravách motorových vozidiel – výrobkov obranného priemyslu
• zodpovednosť za dodržiavanie stanovených technologických a procesných postupov.
• spolupráca s prijímacími technikmi a inými mechanikmi
• vykonávanie záručných, pozáručných a generálnych opráv na motorových vozidiel – výrobkov obranného priemyslu.
• využívanie dostupných diagnostických a meracích zariadení na čo najrýchlejšie detekovanie a odstraňovanie vzniknutých závad.Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky na pracovné miesto. Za pochopenie ďakujeme.Ponúkané výhody

– zázemie stabilnej spoločnosti,
– možnosť odborného rastu a získanie cenných pracovných skúseností,
– práca len cez pracovné dni,
– stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
– MultiSport karta – benefitný program pre zamestnancov spoločnosti v oblasti športu a relaxácie,
– dovolenková a predvianočná odmena,
– odmeny pri pracovných a životných jubileách,
– príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
Pracovné podmienky

  • Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnancaPožadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Dĺžka praxe

aspoň 1 rok
Zručnosti, schopnostiVodičské oprávnenie:

  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

  • analyzovanie a riešenie problémov
  • fyzická zdatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Počítače:

  • Open Office – elementárna

Osobnostné predpoklady

  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
Zásady spracúvania osobných údajov

KONŠTRUKTA - Defence

KONŠTRUKTA - Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.
Lieskovec 575/25,
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbora Čičmanská

Tel.: +421905905630
E-mail: kotadef@kotadef.sk