Elektromechanik

Miesto práce: Slovensko Trenčiansky kraj okres Ilava Dubnica nad Váhom Lieskovec 575/25 01841

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: pracovný pomer na neurčitý čas

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € za mesiac

Publikované: 01/30/23

Údaje o pracovnom miesteNáplň (druh) práce

– montáž kabeláže, testovanie, skúšanie a opravy elektrických rozvodov;
– montáž riadiacich, navigačných, komunikačných a iných systémov;
– montáž a zostavovanie výrobkov do zostáv skupín a vyšších celkov;
– práce podľa potreby prevádzky a podľa pokynov svojho nadriadeného;
– dodržiavanie nariadení, smerníc, postupov a návodov;
– kontroluje elektrické zariadenia v zmysle § 22 Vyhlášky MPSV a R SR č.
508/2009 Z.z. do 1 000 V.Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky na pracovné miesto. Za pochopenie ďakujeme.Ponúkané výhody

– zázemie stabilnej spoločnosti,
– možnosť odborného rastu a získanie cenných pracovných skúseností,
– práca len cez pracovné dni,
– stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
– MultiSport karta – benefitný program pre zamestnancov spoločnosti v oblasti športu a relaxácie,
– dovolenková a predvianočná odmena,
– odmeny pri pracovných a životných jubileách,
– príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
Pracovné podmienky

  • Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnancaPožadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Dĺžka praxe

aspoň 1 rok
Zručnosti, schopnostiVodičské oprávnenie:

  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

  • analyzovanie a riešenie problémov
  • fyzická zdatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:

  • anglický – elementárna: A1 a A2

Počítače:

  • Open Office – elementárna

Osobnostné predpoklady

  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
Zásady spracúvania osobných údajov

KONŠTRUKTA - Defence

KONŠTRUKTA - Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.
Lieskovec 575/25,
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbora Čičmanská

Tel.: +421905905630
E-mail: kotadef@kotadef.sk