Skladník

Miesto práce: KONŠTRUKTA- Defence, a.s., Lieskovec, Dubnica nad Váhom

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac. Výška mzdy sa stanovuje individuálne s prihliadnutím na doterajšiu prax a skúsenosti uchádzača. Uvedená mzda nezahŕňa ostatné odmeny, 13-ty a 14-ty plat a úpravu platových podmienok po skúšobnej dobe.

Publikované: 02/2/23

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu alebo kolegyňu, ktorý má skúsenosti v oblasti skladov, skladového hospodárstva a je technicky zručný. Ak tieto podmienky spĺňaš, príď pracovať k nám a staň sa súčasťou budúcnosti obranného priemyslu.
Náplň práce:

  • zabezpečenie pohybu tovaru, príjem, výdaj do / zo skladu podľa požiadaviek prevádzky;
  • kontrola tovaru podľa dodacích listov;
  • vizuálna kontrola neporušenosti dodaného a vyskladneného tovaru;
  • označovanie tovaru, vedenie jeho evidencie v IS ako aj na skladových kartách;
  • výdaj tovaru aj na základe čítania informácií z technických výkresov a kusovníkov;
  • správne ukladanie, uskladňovanie a kategorizácia tovaru;
  • udržiavanie skladových priestorov v požadovanom stave;
  • aktívne používanie VZV;
  • ďalšie pomocné práce podľa požiadaviek nadriadeného.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Získaj stabilné zázemie v prosperujúcej spoločnosti.
  • Máš 37,5 hodinový pracovný týždeň, aby si mal/a dostatok času na svoje záujmy.
  • Okrem stravných lístkov a dovolenky nad rámec zákonných predpisov, ti prinášame aj príjemné odmeny pri pracovných a životných jubileách.
  • Ak sa k nám pridáš, získavaš pracovný pomer na dobu neurčitú a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Môžeš využívať MultiSport kartu a zlepšovať svoje fyzické zdravie, ktoré je pre nás dôležité.
  • Okrem toho ťa čakajú aj ďalšie benefity, ako napríklad dovolenková a predvianočná odmena, sociálny program pre zamestnancov, vitamínové balíčky, Deň zdravia, Vianočný večierok a rodinné podujatia.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, každého z Vás si vážime. Záujemcov budeme informovať o priebehu výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, elektrotechnika, technické, Stredná priemyselná škola

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 – Pokročilý
Microsoft Excel – Pokročilý
SOFTIP – Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Technické vzdelanie (logistika, skladníctvo) je výhodou, dôležité sú tiež:
  • Skúsenosti v skladovom hospodárstve a práce v sklade.
  • Čítanie výkresovej dokumentácie a kusovníkov.
  • Vodičský preukaz skupiny B a preukaz na VZV.
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť.
  • Schopnosť plniť úlohy samostatne ale aj pracovať v tíme.
  • Flexibilita a prispôsobivosť.
Zásady spracúvania osobných údajov

KONŠTRUKTA - Defence

KONŠTRUKTA - Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.
Lieskovec 575/25,
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbora Čičmanská

Tel.: +421905905630
E-mail: kotadef@kotadef.sk