Obrábač kovov

Miesto práce: Obrancov mieru 9, Moldava nad Bodvou

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac

Publikované: 10/21/21

Náplň práce a právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie výrobných činnosti pri kusovej výrobe nástrojov podľa pracovných návodov, výrobných postupov a kvalitatívnych podkladov
• obsluha klasických kovoobrábacích strojov (fréza, sústruh, vŕtačka)
• medzioperačná preprava dielov a manipulácia s materiálom
• ukladanie dielov na vopred určené miesta a ich kontrola
• zodpovednosť za dodržiavanie technologických parametrov
• čistenie technologických zariadení
• opracovávanie polovýrobkov sústruhov s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok
• vykonávanie jednoduchých opráv a údržby strojov a zariadení.

Zamestnanecké výhody, benefity

práca len cez pracovné dni
dovolenková a predvianočná odmena
odmeny pri pracovných a životných jubileách
príspevok zamestnávateľa na DDS

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Samostatnosť, flexibilita, ochota ďalšieho vzdelávania

Zásady spracúvania osobných údajov

KONŠTRUKTA - Defence

KONŠTRUKTA - Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.
Lieskovec 575/25,
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Valenčíková, PhD.

Tel.: +421422852231
E-mail: kotadef@kotadef.sk