Pracovník technickej kontroly v obrannom priemysle pre prevádzku Dubnica nad Váhom a Moldava nad Bodvou

Miesto práce: KONŠTRUKTA DEFENCE a.s., Lieskovec, Dubnica nad Váhom

Termín nástupu: ASAP

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac Výška mzdy sa stanovuje individuálne s prihliadnutím na doterajšiu prax a skúsenosti uchádzača a je zložená zo základu a osobného ohodnotenia. Uvedená mzda nezahŕňa ostatné odmeny, 13-ty a 14-ty plat a úpravu mzdy po skúšobnej dobe.

Publikované: 01/30/23

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre prevádzku v Dubnici nad Váhom – Lieskovec ako aj pre prevádzku v Moldave nad Bodvou.

Do nášho tímu hľadáme šikovného kandidáta/ kandidátku, ktorý má skúsenosti v oblasti kontroly kvality a implementácie nových a efektívnych riešení.

Ak tieto podmienky spĺňaš, príď pracovať k nám a staň sa súčasťou budúcnosti obranného priemyslu.
Medzi tvoje hlavné pracovné činnosti bude patriť:

  • vykonávanie kontroly počas preberacích a funkčných skúšok detailov, podskupín, skupín a celkov, hodnotenie ich spôsobilosti a kvality v zmysle platnej výkresovej dokumentácie, technických podmienok, katalógov a STN, prípadne iných podkladov pre túto činnosť,
  • vypracovanie protokolov o výsledkoch týchto hodnotení, osvedčenia o kvalite, prípadne iné podklady o kvalite,
  • vykonávanie kontroly kvality polotovarov a výrobkov,
  • vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly výrobkov,
  • vyhotovenie a uchovávanie záznamov z vykonaných kontrol (záznamy zo vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly),
  • kandidát sa zúčastňuje skúšok zbraňových objektov pri overovaní ich spôsobilosti,
  • podáva návrhy na pozastavenie akéhokoľvek druhu činnosti, pozastavenie používania materiálov a zariadení, ktoré vedú alebo môžu viesť k zhoršeniu úrovne kvality alebo poskytovaných služieb,
  • spolupracuje pri vytváraní a udržiavaní procesov a zdokumentovaných informácií potrebných pre systém manažérstva kvality v zmysle EN ISO 9001 s uplatnením požiadaviek AQAP 2110
  • podáva informácie PMK o pôsobení systémov, predkladá správy, navrhuje nápravné a preventívne opatrenia, kontroluje ich realizáciu a účinnosť,
  • spolupracuje s externými a štátnymi orgánmi, inšpekčnými a certifikačnými organizáciami vo veciach zabezpečovania a uplatňovania systému kvality,
  • spolupracuje pri udržiavaní a zdokonaľovaní SMK

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zázemie stabilnej spoločnosti,
  • možnosť odborného rastu a získanie cenných pracovných skúseností,
  • práca len cez pracovné dni,
  • stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
  • MultiSport karta – benefitný program pre zamestnancov spoločnosti v oblasti športu a relaxácie,
  • dovolenková a predvianočná odmena,
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách,
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • sociálny program pre zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky na pracovné miesto. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického alebo strojárskeho smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office – Mierne pokročilý
AutoCAD – Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • technické, praktické a logické myslenie, flexibilita,
  • kreativita a iniciatíva,
  • zodpovednosť a precíznosť,
  • komunikačné schopnosti,
  • znalosť ISO normy 9001 a AQAP 2110 výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

KONŠTRUKTA-Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Zásady spracúvania osobných údajov

KONŠTRUKTA - Defence

KONŠTRUKTA - Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.
Lieskovec 575/25,
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbora Čičmanská

Tel.: +421905905630
E-mail: kotadef@kotadef.sk