|

Prispeli sme na dobrú vec

Autor: admin

Publikované: 10/22/21

Ministerstvo obrany SR a Ozbrojené sily SR pripravilo pre verejnosť sériu piatich letných hudobných festivalov. Vojenský LetoFest sa uskutočnil postupne na Zemplínskej Šírave, v Banskej Bystrici, Liptovskom Mikuláši, Banskej Štiavnici a Piešťanoch, počas ktorých návštevníkov zabavili známe hudobné kapely v spojení s vojenskou hudbou.

Pripravený bol bohatý sprievodný program, vrátane preletov vojenskej techniky Ozbrojených síl SR a statických aj dynamických ukážok bojovej techniky a výstroja, stretnutí so športovcami Vojenského športového centra DUKLA Banská Bystrica a moderovaných diskusií s verejnosťou.

Vojenský LetoFest mal však aj charitatívny rozmer. V rámci neho naša spoločnosť finančne prispela miestnym neziskovým organizáciám a občianskym združeniam, ktoré pomáhajú znevýhodneným skupinám a jednotlivcom v spoločnosti.

Konkrétne sme podporili Úniu nevidiacich a slabozrakých Slovenska v Bratislave, Svetielko nádeje Banská Bystrica, Organizáciu muskulárnych dystrofikov v SR Bratislava, OZ Margarétku Banská Štiavnica a OZ Detská chirurgia – OZ Slniečko na ceste, Bratislava.

Aktuality

všetky aktuality